BABAKAMP İLE DOĞAYA DÖNÜŞ

0
238

BABAKAMP İLE DOĞAYA DÖNÜŞ

Babadağ’ın eteğinde, 1300 metre yükseklikte, Akçaovacık Yaylası’nda 24 dönüm arazi üzerine kurulan Babakamp, ‘doğaya dönüş’ sloganıyla yola çıkıyor.

Babakamp, Kelebekler Vadisi’ne, Kıdrak Plajı’na ve Babadağ 1900 metre paraşüt atlama noktasına arabayla 20 dk, Fethiye merkeze bir saat uzaklıkta. Kampımız karaçam, sedir ve piynar ormanlarıyla çevrili olup dünyaca ünlü Likya Yolu’nun ara bağlantı yolları da hemen önümüzden geçiyor.  Kampımızın içilebilen suyu yaklaşık iki kilometre uzaklıktaki kaynaktan geliyor. Güneşten elde edilen temiz enerjiyi kullanarak sürdürülebilir bir dünya için çevresel ayak izini minimuma indiriyoruz. Doğanın tüm cömertliğinden yararlanan Babakamp’ta yiyecekler sera ve bostanımızdaki taze sebze ve meyvelerle hazırlanıyor.

Babakamp’tayken şehir hayatının karmaşasından, teknolojiden ve gürültüden uzak, sakinliği hissettiren bir ortamda doğal gıdaların ve temiz havanın tadını çıkartın. Doğal malzemeler, güneş enerjisi ve kaynak suyu kullanarak doğanın gücünü hissedin.

Rengarenk kelebekler, kuşlar, keçiler, atlar ve birçok canlıyı seyrederek doğanın günlük ritmini keşfedin. Sessizliğin içinde doğanın sesini dinleyin. Gün batımında ışık, gölge ve renklerin değişken anlarını izlerken güneş, sahil, adalar ve Akdeniz’in muhteşem görüntülerini yakalayın.

Tüm bu doğal etkenlere ek olarak 110m²lik kapalı ahşap ve açık aktivite alanlarımızda da Yoga başta olmak üzere çeşitli fiziksel ve zihinsel disiplinler ile ruh, beden ve zihin temizliğinizi yapın. Yazının sonunda ulaşım ve iletişim bilgilerimizi bulabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web Sitesi; www.babakamp.com

Konum Bilgisi; Buradan!

Whatsapp; Mesaj Gönder!

İnstagram; @babakamp

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz