BEAUTİFUL HOTELS – HAYALLERİNİZDEKİ GİBİ

0
268

BEAUTİFUL HOTELS

Başlığımızdan da anlaşılacağı üzere, Kapadokya’da rüya gibi bir tatil veya balayı organizasyonu düşünenler için ulaşmanız gereken firmayı yazıyoruz. @beautifulhotelsincappadocia Kapadokya’da evlilik teklifi organizasyonları, balayı tatilleri, aktivite planlaması gibi bir çok yönden yardımcı olmak için sizleri bekliyor. Biz 3 günlük Kapadokya turumuzu @beautifulhotelsincappadocia ‘ya emanet ettik ve gözümüz hiç arkada kalmadı. Gelin bu işletme sayesinde biz neler yaptık, siz neler yapabilirsiniz beraber göz atalım.

Nevşehir Gezilecek Yerler yazımıza buradan göz atabilirsiniz.

Kapadokya planı yapmaya başladığımızda aklımızda milyonlarca soru işareti belirmeye başlamıştı. Nerelere gidilir? Ne yenir? Hangi aktiviteler yapılır? bu liste uzadıkça uzuyordu. Tam biz bu soru işaretleriyle boğuşurken @beautifulhotelsincappadocia ile olan konuşmalarımız doğrultusunda soru işaretlerimiz bir bir azalmaya başladı. Bize yapacağımız aktiviteler ve gezi rotası konusunda yardımcı olabileceğini söylemesi bizim içimizi çok rahatlatmıştı. Nihayetinde Kapadokya’da 3 gün boyunca harika bir tur gerçekleştirmiş, at turu ve atv turu gibi aktivitelere katılmıştık.

@beautifulhotelsincappadocia ‘ın bize tavsiyesi üzerine Kapadokya’da harika yerler görüp dolu dolu bir tur gerçekleştirdik. Ayrıntılı olarak okumak isteyenler için Nevşehir Gezilecek Yerler yazımıza göz atabilirsiniz. Göreme Açık Hava Müzesi, Devrent Vadisi, Paşabağ Vadisi, Zelve, Güvercinlik Vadisi, Kaleler, Müzeler, Yer Altı Şehirleri gibi oldukça dolu bir listenin sonunda gezilecek yerler dışında yapabileceğimiz aktiviteleri de göz önüne almaya başlamıştık.

Kapadokya’da yapabileceğiniz bazı aktiviteler : 

  • Balon Turu
  • At Turu
  • Atv Turu
  • Yamaç Paraşütü
  • Yeşil ve Kırmızı Gezi Turları

@beautifulhotelsincappadocia düzenlediği turlar,balayı ve evlilik teklifi organizasyonları ile size de bir hayli konuda yardımcı olabileceğini düşünüyoruz. Aşağıda firmanın bilgilerini içeren bölüme göz attığınızda web sitesini göreceksiniz. Web sitesine göz atarak turlar, Kapadokya’da yapılacak aktiviteler, balayı ve evlilik teklifi organizasyonlarına daha detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Biz 3 günlük Kapadokya turumuzu @beautifulhotelsincappadocia ‘a emanet ederken hiç tereddüt etmedik, sizlere de tavsiyemizdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web Sitesi; www.beautifulhotelsincappadocia.com

İnstagram; @beautifulhotelsincappadocia

Whatsapp; Mesaj Gönder!

Facebook; Buradan!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz