GÜMÜŞHANE’DEN SOFRANIZA

GÜMÜŞHANE’DEN SOFRANIZA

Bugün sizlere ülkemizdeki en tatlı lezzetlerin birinden söz etmek istiyoruz.

Gümüşhane’nin lezzeti tescillenmiş pestil ve köme lezzetleri, aylık 50 ton üretilerek Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılıyor. Öncesinde Gümüşhane’de hemen hemen her evde yapılan bu yöresel lezzet, zamanla ticari bir boyut kazanmış durumda. Dolayısıyla ülkemizin her hangi bir yerinde yapılan bu lezzetler, bu coğrafyada yapılan lezzetiyle bire bir örtüşmüyor. Gümüşhaneliler bu lezzeti kültürel bir miras olarak görmeleri takdiri hakediyor.

Bir paket Gümüşhane sloganıyla yola çıkan www.gümüshaneden.com bu lezzetleri sofranıza kadar ulaştırıyor. Tamamen doğal malzemelerle hazırlanan ve bu coğrafyaya uygun bir şekilde hazırlanan bu lezzetler, yerinde yeme fırsatı bulamayanlar için yerinde yermiş hissi yaratacak diyebiliriz.

Web siteleri üzerinden vereceğiniz siparişlerin ardından üretim,paketleme,kargolama gibi her bir aşamayı takip edebiliyorsunuz. Fabrikasından direkt olarak hazırlanıp yola çıktığı için bu lezzetlere taze taze ulaşma fırsatı buluyorsunuz. Gerek web sitelerinden gerek sosyal medya hesapları üzerinden kolayca ulaşıp iletişim kuracabileceğiniz www.gümüshaneden.com ‘un bilgilerini aşağıda bırakıyor olacağız.

Ülkemizin bu tarz orjinal ve desteğe açık lezzet ve kültürlere ihtiyacı var. Bizler de her zaman bu tarz girişimleri destekliyoruz. 💪🏻

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web Sitesi; www.gumushaneden.com

İnstagram; @gumushanedencom

Facebook; Gümüşhaneden

Whatsapp; Buradan!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here