HARİTASEPETİNET – GEZERKEN RENKLENDİRİN!

HARİTASEPETİNET

Hayatta yapılan en keyifli aktivitelerin başında gelir seyahat etmek. Yalnızca yeni yerler görmek değil yeni kültürler keşfetmek, başka insanların hayatlarına dokunmaktır. Bir çok kişinin mutlu olmak için başvurduğu ilk yoldur. Bu keyifli yolculuğa bazen şehrimizden başlarız bazense kilometrelerce ötedeki bir ülkeden. Nereden başlarsak başlayalım seyahat etmek yavaş yavaş ruhumuza işleyen bir tutkuya dönüşür. Keşfettikçe keşfetmek ister, evimizde , işimizde hatta bulunduğumuz yolculukta bir diğer gezimizi planlamaya başlarız bile. Yaşadığımız bu güzel anları ölümsüzleştirmek de başlıca isteklerimizden birisi olur. Bunu gittiğimiz yerdeki fotoğraflarımızla, aldığımız hediyeliklerle, magnetlerle gerçekleştirmeye çalışırız. Tüm bunların yanında evimize döndüğümüzde gezdiğimiz tüm yerlerin gözümüzün önünde olmasını isteriz. İşte tam da buna olanak sağlayacak ürünlerden bahsetmek istiyoruz sizlere.

Renklendirmeden önce şehirlerin gezilecek yerleri için tıklayın!

@haritasepetinet tam bu konuda bizleri düşünmüş olacak ki boyama ve kazıma haritalarıyla karşımıza çıkıyor. Gezip geldikten sonra gittiğiniz şehir veya ülkeyi kazıyıp renklendirebileceğiniz çok güzel haritaları mevcut. Haritaları detaylı incelemek gerekirse;

  • GEZ-KAZI HARİTA

Gezip gördüğünüz şehirleri/ülkeleri duvarınızda gösterebileceğiniz ve harita üzerinde kazıyarak eğlenebileceğiniz gez-kazı haritalarımızın üzerinde bulunan tabakayı kazıyarak şehir/ülkeleri renklendirebilirsiniz.

  • GEZ- BOYA HARİTA

Boyanabilir harita çeşitleri ile daha önce seyahat ettiğiniz şehirleri/ülkeleri boyayarak renklendirebilir, seyahatlerinize eğlence katabilirsiniz. İsterseniz çocuklarınız ile birlikte, ülke veya şehirleri rengarenk boyayarak aktivite listenize bir yenisini daha eklemiş olabilirsiniz.

  • KANVAS TABLOLAR

Dünya üzerinde gidilecek ve görülecek bir çok yer var. Gideceğiniz rotaları belirlemek için gözünüzün ününde olması gereken birbirinden farklı ve şık kanvas tablolar ile hem bilginizi hem de hayallerinizi canlı tutabilirsiniz . Kanvas tablolarımız birinci sınıf sanatsal kanvas kumaşlar kullanılarak  üretilmektedir. Kaliteli ahşap kullanılarak , özenle gerdirme yapılmıştır.

  • AHŞAP 3D TASARIM HARİTALAR

Evinizin veya ofisinizin her köşesine yakışacak  ahşap üç katmanlı  tasarım haritalarımız ; Üç farklı parça boyutu ve ahşap rengi ile kompoze edilip tasarlanmıştır. Meşe, Tütün, Kestane ve Ağacın doğal rengi kullanılmıştır. Parça boyutları 4mm, 8mm, ve 12 mm dir.

Bu harika ürünlerden alıp odanızın duvarlarını hatıralarınızla doldurmak isterseniz @haritasepetinet ‘in iletişim bilgilerini aşağıya bırakıyoruz. Bol bol kazıyıp boyayacağınız nice şehirleriniz olsun ☺

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İnstagram; @haritasepetinet

Whatsapp; Buradan!

Web Sitesi; www.haritasepeti.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here