İMERA TOUR – ADIM ADIM KARADENİZ

İMERA TOUR

Sahi kim istemez ki Karadeniz’i gezmeyi? Yeşilin tüm tonlarına şahit olurken oksijenin en temizini ciğerlerine doldurmayı…
Sizlere işinin ehli olan bir tur şirketinden söz etmek istiyoruz. Karadeniz’i adım adım gezmek istiyoruz diye arayış içerisindeyken @imeratour ile karşılaştık. Biz sadece Karadeniz’i nasıl hissederek gezebiliriz diye sorduk, onlar da tüm sorularımıza cevap oldular. Tur ile gittiğimiz yaylaların büyüsü ve yol boyunca çalan o şarkılar Karadeniz’i iliklerimize kadar hissetmemize yetti.
Velhasıl turlar ve detaylar hakkında bilgi için yazımıza devam edelim ☺

Rize Gezilecek Yerler yazımıza buradan göz atabilirsiniz.

@imeratour bu işi uzun süredir yaptığı için sizin ne istediğinizi çok iyi biliyor. Tecrübeli ve eğlenceli rehberleri sayesinde Karadeniz’in o neşeli havasını soluyacağınızdan hiç şüphemiz yok. Rize merkez kalkışlı turlar ile ister Günübirlik Yayla Turlarına, isterseniz Doğu Karadeniz’i kapsayan konaklamalı turlarına, isterseniz de Kültür turlarına katılabiliyorsunuz.

Günübirlik yayla tur programlarına göz atmak gerekirse;

  • – Ayder – Avusor – Huser Yayla Turu
  • – Elevit Yayla Yayla Turu
  • – Gito – Badara Yayla Turu
  • – Pokut – Sal Yayla Turu

Gitmeden önce kesinlikle firma ile iletişime geçerek turlar hakkında bilgi almalısınız. Kontenjan ve hava muhalefetlerine bağlı olarak turlarda değişkenlik olabiliyor.

Biz Ayder – Avusor – Huser Yayla Turuna katıldık ve turumuzdan kısaca söz etmek istiyoruz. Sabah erkenden yola çıkan tur servisimiz Karadeniz’in yaylalarına doğru tırmanışa başladı. Çamlıhemşin’deki ilk hediyelik ve market molasının ardından turun ilk ayağı olan Ayder yaylasına harekete geçtik. Ayder Yaylasında yemek yiyip enerji depolayarak zorlu yaylalara doğru tırmanışa başladık. Yayla yollarını az çok biliyorsunuzdur. 2 bini aşkın rakımlı Avusor ve Huser yaylalarına çıkış için yolları çok iyi bilmeniz gerekiyor. @imeratour ‘un şoförleri bu konuda da ustalıklarını konuşturuyorlar.

Avusor yaylasında tulum ve horon eşliğinde vakit geçirip Huser yaylasına bulut denizi ve gün batımı için harekete geçtik ve turu tarifsiz manzaralara şahit olarak bitirdik. Harika manzaraları, Karadeniz’in o cana yakın insanlarını, tur boyunca dinlediğimiz Karadeniz şarkılarını, Karadeniz’in tertemiz havası ve yeşilini sonuna kadar yaşadık diyebiliriz.

Siz de bu tarz bir arayış içerisindeyseniz aşağıdaki bölümden @imeratour ‘un tüm iletişim ve ulaşım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kesinlikle tavsiyemizdir. Şimdiden iyi eğlenceler.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İnstagram; @imeratour

Web Sitesi; www.imeratour.com

Whatsapp; Buradan!

Konum Bilgisi; Buradan!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here