KAPADOKYA’DA RÜZGARA KARIŞMAK

KAPADOKYA’DA RÜZGARA KARIŞMAK

Kapadokya aktivite açısından alternatiflerin çok olduğu bir bölge. Bu sefer sizlere rüzgara karışacağınız, kendinizi bir nebze daha özgür hissedeceğiniz bir aktiviteden söz etmek istiyoruz.

KAPADOKYA’DA ATV TURU

Kapadokya barındırdığı çeşit çeşit vadiler,peri bacaları ve harika manzaraları sebebiyle gezmesi çok keyifli olan bir bölge. Bu bölgeler arası yapılan atv turları, bölgeyi hem daha keyifli hem de daha bilinçli gezmenize yardımcı oluyor.

Bize bu konuda @kapadokyahakkinda yardımcı oldu. Kapadokya’da atv turu yapma isteğimizin bu denli keyifli bir sonuca varacağını hiç tahmin etmemiştik.

Nevşehir Gezilecek Yerler listemize buradan göz atabilirsiniz.

Otelimizden özel araçlarıyla alıp atv turunun başlangıç bölgesine götürüldük. Kask ve gerekli güvenlik tedbirleri, atv motorunun nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgilendirmeler sonucunda yola koyulduk. Çeşit çeşit turlar mevcut. Biz 2 saatlik olan turu tercih ettik.

Turun içeriği ise;

  • Aşk tepesi
  • Çavuşin Köyü
  • Güllüdere Vadisi

Rehber doğrultusunda ilerlenen turda, vadiler içerisinde yolculuk yaparak 2 saat geçiriyorsunuz. Yukarıda bahsettiğimiz 3 lokasyonda ayrı ayrı molalar vererek bölgede gezip fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Güllüdere Vadisinde Kapadokya’yı panoramik görerek güneşi batırıyorsunuz ve turu tamamlıyorsunuz. Tur bitiminde yine kendi araçlarıyla otelinize kadar bırakılıp harika bir aktiviteyi daha sonlandırmış oluyorsunuz.

@kapadokyahakkinda aklınızdaki bütün soru işaretlerinin farkında olarak sizin sadece keyif almanız için elinden geleni yapıyor. Aşağıda bilgilerini içeren bölüme göz atarak Atv turunun yanı sıra Kapadokya’da yapılacak diğer aktiviteler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web Sitesi; www.beautifulhotelsincappadocia.com

İnstagram; @kapadokyahakkinda

Whatsapp; Buradan!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here