SEDDÜLBAHİR MOCAMP – EGE’YE AÇILAN EN SON NOKTA

SEDDÜLBAHİR MOCAMP

Sizlere Çanakkale Ertuğrul Koyunda harika bir işletmeden söz etmek istiyoruz. Çanakkale turumuz esnasında 1 gece konakladığımız @seddulbahirmocamp Gelibolu yarımadasının en uç kısmında yer alıyor. Çanakkale’nin her köşesi gibi Seddülbahir’de çok özel. Sadece Çanakkale Zaferi’nin ruhunu hissetmek için değil o muhteşem koyları keşfetmek için de. Biz de buraya en az 1 gün ayırmalıyız diyerek şehitlik ve bölgeyi iyice gezdikten sonra kendimizi buraya attık.

Çanakkale Gezilecek Yerler listemize buradan göz atabilirsiniz.

@seddulbahirmocamp Ertuğrul koyunun müthiş huzurunda faaliyet gösteren 6 odalı küçük bir otel. Burada zaman tamamıyla size ait. Sessiz ve sakin bir ortam arayanlar, sadece dalga ve kuş sesleri eşliğinde uyanmak isteyenler için bire bir diyebiliriz. Ayrıca otel hizmetinin haricinde geniş restoran menüleriyle de misafirlerini mutlu etmesini biliyor. Mutfak genel itibariyle bizden de lezzet açısından tam puan almasını bildi.

Otel ve restoran haricinde kendi bahçesinde mütevazi bir de çadır kısımları mevcut. Sınırlı sayıda çadır kapasitesine sahip olduğu için bu konuda gitmeden muhakkak bilgi almanız gerekiyor.

Çanakkale denilince hiç şüphesiz herkesin aklında Şehitlik canlanır. Eğer Çanakkale’ye Şehitlik ve tarihi bölgelerin ziyareti için geliyorsanız @seddulbahirmocamp konaklama açısından tavsiyemizdir. Gönül rahatlığıyla konaklayıp meze ve deniz ürünlerinin hakim olduğu mutfağından çıkan lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Konumu itibariyle Kabatepe Feribot İskelesin çok yakın olması Gökçeada’ya gidenler için de hoş bir durak olabilir. Aşağıda işletmenin tüm iletişim ve ulaşım bilgilerini bulabilirsiniz 🙂

İletişim Bilgileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here