ŞİLE ŞAKAYIK CAMPİNG – İSTANBUL KAMP ALANI

ŞİLE ŞAKAYIK CAMPİNG – İSTANBUL KAMP ALANI

İstanbul ve çevresinde kamp yapılabilecek temiz, düzenli, güvenilir yer bulmak pek kolay değil. Sizlere rahatlıkla gidebileceğiniz Şile’de bulunan @sakayikcamping ‘den bahsetmek istiyoruz.

Bir hafta sonu kaçamağı olarak gittiğimiz kampımızdan sizlere de söz etmek isteriz. İsmi ‘Şakayık Camping’ olan işletme adını bir çiçek türünden alıyor. Temizliği ve özenini ismine bağlamak çok da yersiz sayılmaz. Gittiğimiz andan ayrıldığımız ana kadar bizden güler yüzlerini, hoş sohbetlerini eksik etmeyen çalışanları burayı tercih etmeniz için ilk sebebiniz olabilir. Eğer amacınız yeşilin içinde doğayla iç içe sakin huzurlu bir gün geçirmek ise kesinlikle doğru yerdesiniz. Çünkü burada abartılı, doğaya fazla gelen hiç bir şey yok. Ayrıca 10 dk yürüme mesafesinde bulunan denizi de hem yaz aylarında serinlemenize hem de mavinin tonlarıyla güneşin batışına şahit olmanıza vesile olacak.

TUVALET – DUŞ

İşletmede tuvalet ve duş imkanı mevcut. Her biri çok temiz. Tuvalet kağıdı vb. imkanlar sağlanıyor ve düzenli olarak temizleniyor. İşletme sahiplerinin de yerleşik düzenlerini terk ederek yaz kış burada kalıyor olması buradaki olanakları geliştirmeye daha fazla vakit harcamalarına olanak sağlıyor.

YEME – İÇME – ALIŞVERİŞ

Burayı tercih etmeniz için bir diğer sebep de yemekleri olabilir. Campingte kendi yemeğini kendi pişirenleriniz elbette ki vardır. Ama henüz kampı yeni deneyimlemeye başlayan yeterli ekipmanı olmayan ya da ailesiyle gelmiş ve yemek  yapmak için yeterli vakti olmayan misafirler için de hem kahvaltı hem de yemek imkanı sunuluyor. Kendi yemeğini yapmak isteyen ya da ateş başında keyif sürmek isteyen misafirler için de odun ve ateş kutusu hizmeti veriliyor.

KONAKLAMA

İster yazın ister kışın gelin, burada dilerseniz kendi çadırınız ile dilerseniz campingin çadırlarında konaklayabilirsiniz. Günlük konaklamanın yanı sıra yıllık üyelik şeklinde konaklama imkanı da bulunuyor. Yıllık üyelik sayesinde 1 yıl boyunca dileğiniz zaman yaz kış farketmeksizin gelip konaklama fırsatınız oluyor. Ayrıca yıllık üyeler özel olarak çay,kahve,su gibi imkanlardan ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor. Bu tarz bir düşünce içerisinde olanlar hiç düşünmeden camping ile iletişime geçebilir. Biz @sakayikcamping ‘den çok memnun kaldık. İstanbul ve çevresinde kamp yapılabilecek yerler arayışındaysanız ‘Şakayık Camping’ tüm beklentilerinizi karşılayacak.

AKTİVİTE

Burada yapabilecekleriniz sadece denizle sınırlı değil. Doğa yürüyüşü severler için yürüyüş parkuru da mevcut. Burada kuşların cıvıltıları eşliğinde ormanı keşfe çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınızla gelmiş ve birlikte oyunlar oynamak istiyorsanız birçok seçenek mevcut. Voleybol, masa tenisi, ok atma, tavla, tabu bunlardan bir kaçı..

Eğer hayvanlarla vakit geçirmeyi seviyorsanız da birbirinden güzel 4 köpek ve 1 kedi sizlerle oynamak için can atıyor olacak. 

ULAŞIM

Son olarak ulaşımdan bahsetmek istiyoruz. Eğer otobüs ile gelecek iseniz, Üsküdar’dan kalkan 139s otobüsü ile işletmenin hemen önünde inebilirsiniz. (iki durak arasında kaldığı için şöföre söylemediğiniz taktirde işletmenin hemen önünde indirecektir) Kendi aracınızla gelecekseniz de Şile’ye otobandan gelirken solda bulunan Sofular Sahilköy Sapağı’ndan devam ederek konuma ulaşabilirsiniz. İşletmenin detaylı ulaşım ve iletişim bilgilerini aşağıya bırakıyoruz.

İletişim Bilgileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here