UŞAK NEST HOTEL – HUZUR VE KONFOR

UŞAK NEST HOTEL

Uşak ile ilgili kafanızdaki iki soru işaretinden biri olan Uşak Gezilecek Yerler‘i sitemiz vasıtasıyla öğrendikten sonra ikinci soru işareti olan Uşak’ta nerede kalınır? sorunuza cevap olması için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Zira size Uşak’ta tam merkezde konumlanmış çok güzel bir hotelden söz etmek istiyoruz.

@usak_nest_hotel yoğun bir Uşak gününün ardından veya şehre yeni gelmişseniz sizi Uşak’ın tam merkezinde karşılıyor. Hemen önünden hareket eden otobüslerle çoğu yere kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca Uşak Kent Müzesine hayli yakın konumda bulunuyor. Buraya çok kolay ulaşım sağlayacağınız gibi çokta konforlu zaman geçireceğinizin garantisini verebiliriz.

Modern tasarımlarıyla hoş odalara sahip olan @usak_nest_hotel sizin konforunuz için her şeyi düşünmüş durumda. Hotel toplamda 45 oda ile hizmet veriyor. Tüm gün Uşak’ta gezip akşam odanızın huzurlu ortamında bol bol dinlenebilirsiniz.

Hafta içi 07.00 – 10.00 arasında hafta sonu ise 07.00 – 11.00 saatleri arasında açık büfe kahvaltı ile hizmet veren @usak_nest_hotel güne enerjik başlamanız için size güzel bir fırsat sunuyor. Sürekli tazelenen portakal sularını mutlaka tadmalısınız 🙂

Uşak’ta konaklamak için yer arayışındaysanız Uşak’ın hemen merkezinde yer alan @usak_nest_hotel‘i mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Biz hotelin iletişim ve ulaşım bilgilerini aşağıya bırakıyor olacağız. Şimdiden iyi tatiller.

İletişim Bilgileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here