YAYLA BAKLİYAT – 2 DAKİKADA HAZIR

YAYLA BAKLİYAT – 2 DAKİKADA HAZIR

Normal hayatımızda yemek hazırlamak ve yemek için oldukça zaman ayırıyoruz. Seyahat ve kamplarda bu zamanlar çok kıymetli olabiliyor. Sizlere kamp ve seyahatlerinizde zaman kazandıracak ve güvenle tercih edebileceğiniz, hem lezzetli hem de sağlıklı öğünler üreten @yaylabakliyat‘tan söz etmek istiyoruz.

Büyük zincir marketlerden kolaylıkla temin edebileceğiniz @yaylabakliyat ürünleri birinci kalite besinlerden hazırlanıyor. Yemeye hazır ve ısıtılması gereken farklı ürün çeşitleri mevcut. Sade lezzetlerden ziyade siyezli, chialı, firikli, kinoalı lezzetlerle harmanlanmış pilav ve çorba çeşitleri hem sağlıklı hem de fazlasıyla doyurucu diyebiliriz.

Hazırlaması bir hayli kolay ürünlerin bir kaç farklı hazırlanma yöntemi bulunuyor. Ev, hostel, otel veya apart tarzı konaklamalı bir seyahatte iseniz varsa mikrodalga fırınlarda ısıtarak yoksa ocakta ısıtarak kolayca tüketebiliyorsunuz. Örneğin barbunya pilaki tarzı besinler ise ısıtılmadan da tüketmeye uygun bir şekilde. Elektrikli ev aletlerinin bulunmadığı kamp veya doğa yürüyüşü tarzı ortamlarda ise küçük kamp ocaklarında veya kamp ateşlerinde su ısıtmanız yeterli oluyor. Kaynattığınız suyun içinde 3 dakika bekleterek hazır hale gelen yemeklerle sağlıklı ve pratik bir öğün geçirmiş oluyorsunuz.

Ürünlerde herhangi bir katkı maddesi, koruyucu madde, msg gibi maddeler bulunmuyor. Ambalajı sayesinde paketler açılmadan ve buzdolabı gereksinimi olmadan muhafaza edilebiliyor. Kamp ve doğa yürüyüşleri gibi aktivitelerde bu özellik çok önemli bir hal alabilir. Küçük paketleri sayesinde hem yerden kazanmış oluyorsunuz hem de zorlu seyahat ve kamp durumlarında yemek hazırlamak gibi bir problemi düşünmemeye başlıyorsunuz. Hazır çorbalar, pilav ve makarnalar, baklagil çeşitlerinden oluşan lezzet çeşitlerini damak zevkinize göre çantanıza doldurup güvenle yola çıkabilirsiniz.

Yayla bakliyatın iletişim ve alışveriş bilgilerini aşağıya bırakıyor olacağız. Hem sağlıklı hem de lezzetli ürünler için @yaylabakliyat‘ı güvenle tercih edebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

instagram; @yaylabakliyat

Facebook; @yaylabakliyat

Twitter; @yaylabakliyat

Youtube; @yaylabakliyat

Web Sitesi; www.yaylabakliyat.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here