HAMSİLOS TATİL KÖYÜ – SİNOP’UN İNCİSİ

0
157

HAMSİLOS TATİL KÖYÜ

Sizlere Türkiye’nin en kuzeyinde bulunan maviye ve yeşile karışmış bir işletmeden bahsetmek istiyoruz 🙂 Sinop’ta konaklayacak yer arıyorsanız @hamsilostatilköyü mutlaka ilk tercihlerinizden olmalıdır. Gerek huzur dolu mekanları, gerek gezilecek yerlere yakınlığı, gerekse çalışanların ilgisi ve güler yüzü Hamsilos tatil köyünü tercih etmeniz için yeterli sebeplerden olacaktır.

@hamsilostatilköyü ’nden bahsetmek gerekirse 1+1 apart dairelerden oluşan, içerisinde gerekli tüm eşyaları barındıran bir işletme. Apartın içerisinde çift kişilik yatağı olan bir oda, tek kişilik yatağı olan ve aynı zamanda oturma odası olarak da kullanılabilen bir oda, balkon, mutfak ve banyo bulunuyor. Mutfak araç gereçlerinden buzdolabına, klimasından televizyonuna kadar her şeyi düşünülmüş. Odalarda ayrıca yatak olabilen bir de koltuk mevcut. Özellikle aileniz ile geldiğinizde oldukça rahat edebileceğiniz, yemeğinizi kendiniz yapabileceğiniz, 4 kişiye kadar konaklayabileceğiniz bir işletme burası.

@hamsilostatilköyü ‘nün güzellikleri odaları ile bitmiyor. Balkonundan harika gün batımlarına şahit olabileceğiniz, çayınızı yudumlarken manzaranın tadını çıkarabileceğiniz gibi kendine ait bahçesinde hamakta keyif yapabilir, aile ya da arkadaşlarınızla birlikte bahçesinde vakit geçirebilirsiniz.

Tatil köyüne geldik güzel bir kahvaltı yapmayalım mı diyenlerdenseniz @hamsilostatilköyü burada da sizi memnun etmeyi başarıyor. Şirin bahçesinde kasımpatı ve gül kokularının eşliğinde çeşitte sınır tanımayan leziz bir serpme kahvaltı ile karşılaşıyorsunuz. Temiz havanın da etkisiyle her zamankinden daha fazla yiyeceğinizin garantisini veriyoruz 🙂 Akşam yemekleri için de aynı lezzeti sunduklarından emin olabilirsiniz. Tüm bunların yanında hijyene çok önem veriyor olmaları ve ilgili güler yüzlü çalışanları ile mutlu bir tatil geçirmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar.

İyi de nerede burası diyorsanız size bir sürprizimiz daha var. Burası Hamsilos Tabiat Parkı, Akliman plajı, İnceburun Feneri gibi doğal güzelliklerin yanında, Sinop merkeze ve gezilecek tarihi güzelliklere de oldukça yakın konumda bulunuyor. Detaylı iletişim ve ulaşım bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sinop’ta kafanızı dinlemek istiyorsanız da, gezmek görmek istiyorsanız da @hamsilostatilköyü size beklediğinizden fazlasını veriyor. Yolunuz Sinop’a düşerse konaklamak için tavsiyemizdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web Sitesi; www.sinophamsilos.com

İnstagram; @hamsilostatilkoyu

Konum Bilgisi; Buradan!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz