KAPADOKYA’DA RÜZGARA KARIŞMAK

KAPADOKYA’DA RÜZGARA KARIŞMAK

Kapadokya aktivite açısından alternatiflerin çok olduğu bir bölge. Bu sefer sizlere rüzgara karışacağınız, kendinizi bir nebze daha özgür hissedeceğiniz bir aktiviteden söz etmek istiyoruz.

KAPADOKYA’DA ATV TURU

Kapadokya barındırdığı çeşit çeşit vadiler,peri bacaları ve harika manzaraları sebebiyle gezmesi çok keyifli olan bir bölge. Bu bölgeler arası yapılan atv turları, bölgeyi hem daha keyifli hem de daha bilinçli gezmenize yardımcı oluyor.

Bize bu konuda @kapadokyahakkinda yardımcı oldu. Kapadokya’da atv turu yapma isteğimizin bu denli keyifli bir sonuca varacağını hiç tahmin etmemiştik.

Nevşehir Gezilecek Yerler listemize buradan göz atabilirsiniz.

Otelimizden özel araçlarıyla alıp atv turunun başlangıç bölgesine götürüldük. Kask ve gerekli güvenlik tedbirleri, atv motorunun nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgilendirmeler sonucunda yola koyulduk. Çeşit çeşit turlar mevcut. Biz 2 saatlik olan turu tercih ettik.

Turun içeriği ise;

  • Aşk tepesi
  • Çavuşin Köyü
  • Güllüdere Vadisi

Rehber doğrultusunda ilerlenen turda, vadiler içerisinde yolculuk yaparak 2 saat geçiriyorsunuz. Yukarıda bahsettiğimiz 3 lokasyonda ayrı ayrı molalar vererek bölgede gezip fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Güllüdere Vadisinde Kapadokya’yı panoramik görerek güneşi batırıyorsunuz ve turu tamamlıyorsunuz. Tur bitiminde yine kendi araçlarıyla otelinize kadar bırakılıp harika bir aktiviteyi daha sonlandırmış oluyorsunuz.

@kapadokyahakkinda aklınızdaki bütün soru işaretlerinin farkında olarak sizin sadece keyif almanız için elinden geleni yapıyor. Aşağıda bilgilerini içeren bölüme göz atarak Atv turunun yanı sıra Kapadokya’da yapılacak diğer aktiviteler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web Sitesi; www.beautifulhotelsincappadocia.com

İnstagram; @kapadokyahakkinda

Whatsapp; Buradan!

yeterkigez
yeterkigez
Hayaller gerçek olur, sen yeter ki gez!

Benzer Yazılar

Keşfet

EDİRNE GEZİLECEK YERLER

EDİRNE Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde yer alan Edirne, Bulgaristan ve Yunanistan'a sınır komşusudur. Uzun yıllar...

KIRKLARELİ GEZİLECEK YERLER

KIRKLARELİ 356 bin nüfusa sahip Kırklareli, Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında bulunmaktadır. Eski ismi Kırk Kilise...

BALIKESİR GEZİLECEK YERLER

BALIKESİR Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara Bölümü'nde yer alan Balıkesir’in Ege Bölgesi’nde de toprakları bulunmaktadır. Türkiye’de...

SAKARYA GEZİLECEK YERLER

SAKARYA Marmara Bölgesinde bulunan, 917 bin nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık 22. ili olarak karşımıza çıkan...

ÇANAKKALE GEZİLECEK YERLER

 ÇANAKKALE Dillere destan Truva atı, yaz aylarında serinleyebileceğiniz masmavi suları, tertemiz plajları ve Antik dönemden kalan...

BİLECEK GEZİLECEK YERLER

BİLECİK Lezzetli mi lezzetli kömme isimli ev yapımı ekmeği, Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşmayı başaran...

Popüler Kategoriler

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz